.
YOL BUTONLARI

 

ELEKTRİKLİ LEDLİ YOL BUTONU

 Elektrikli yol butonları yanabirliği düşük malzeme kullanılarak farklı led renklerine ve değişik uyarı efektlerine sahip olarak üretilmektedir. İçinde bulunan led sayısı 6 dır. Ledler kırılmaz ve çizilmeye karşı dayanıklı cam arkasına yerleştirilmiştir. Elektrikli butonlar uluslararası standartlara uygun üstün led teknolojisi kullanılarak üretilen, tünellere ve trafik güvenliğinin kritik olduğu bölgelere uygulanan yol butonlarıdır.

          Teknik Özellikleri

 - 6 Ledli Tek / Çift Taraf

 - Sarı - Kırmızı - Beyaz Renk

 - Darbeye Karşı Korumalı

 - Su Geçirmez

 - Uzun Led Ömürü (Test Edilmiş)

 - Ölçüleri 105 x 100 x 28 mm 

Detaylı incelemek için Tıklayınız

GÜNEŞ ENERJİLİ LEDLİ YOL BUTONLARI

Alüminyum enjeksiyon metodu ile üretilmektedir. Ağır vasıta trafiğine dayanaklıdır. Güneş enerjisini elektrik enerjisine çeviren özel güneş panellidir. Özel ledleri sayesinde max. gece görünürlüğü sağlar. Parlak görünümlüdür.İstenilen renklerde led kullanılabilir.(Kırmızı, sarı, beyaz vb.)

 

Güneş enerjili yol butonlarının teknik detaylarını incelemek     için tıklayınız.

PLASTİK VE METAL YOL BUTONLARI

Darbelere dayanıklı (plastik) malzemeden imal edilmiştir.Asfalt zemine dübel sistemi ile delik açılarak montajı yapılır. Hız kesici, şerit düzenleyici ve uyarıcı olarak kullanılır.

 

CAM YOL BUTONLARI

Darbelere dayanıklı (polietilen) malzemeden imal edilmiştir.Asfalt zemine karot sistemi ile delik açılarak montajı yapılır. Hız kesici, şerit düzenleyici ve uyarıcı olarak kullanılır.

 

 

Plastik ve metal yol butonlarının teknik detaylarını incelemek için tıklayınız.